Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3112357
10482
463
3112361
10483
463
3200
3112378
10484
463
3112383
10485
463
Nagy Vince (1939-): Kölcsey Ferenc gémeskútja. Linónmetszet, papír, jelzett, művészpéldány IV./2 E.A. számozással. 18x14,5 cm
3113588
10486
463
Nagy Vince (1939-): Móricz Zsigmond szülőháza Tiszacsécsén. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány IV./1 E.A. számozással. Paszpartuban. 20x20 cm
3077215
10487
463
9500
Németh János (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/40), 20x20 cm
2887689
10488
463
3200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Patak. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 16×23 cm 2965116
10489
463
3400
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Őszi erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 13,5x21 cm
2965014
10490
463
Nimcsevity Anna (1957-): 20-as évek. Pasztell, papír, jelzett. szakadással, fa keretben, 39×50 cm
3055440
10491
463
3400
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14x10,5 cm 3038076
10492
463
3200
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x17 cm
3031767
10493
463
80000
Nagy Imola (1976-): Éjjel a városban Akril, vászon, , jelzett 50x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF