Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032379
10458
463
110000
Manfred Mohr (1938-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2009-21. Computer nyomat, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab!
3073311
10459
463
38000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, hátoldalán Panderma bélyegzőjével jelzett, 28x28 cm
3031587
10460
463
14000
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10x13 cm
3045346
10461
463
M. Horváth István (1952-): Bohócok. Olaj, fatábla, jelzett, sérült, 40×50 cm
2664292
10462
463
19000
3053986
10463
463
Makrai Zsuzsa (1944-): Holdfényben, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, paszpartuban. 19,5×29,5 cm.
3033988
10464
463
32000
Mendlik Oszkár (1871-1963): Hegyvidéki vízesés. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Dekoratív fakeretben. 50×40 cm 3005343
10465
463
Meggyes László (1928-2003): Portré. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, apró folttal 23×17 cm
2768746
10466
463
2603057
10467
463
55000
2722847
10468
463
2996642
10469
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF