Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Forma-1 kerékcsere és "Jenőke, ne meséljen nekem pikáns vicceket (erotikus karikatúra. Tus, papír, mindkettő jelzett. Forma-1 kerékcsere hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 25x22 és 29x21 cm
10578.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10579.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10580.

Rufpreis:
12 000 HUF

10581.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, dekoratív fakeretben. 27x40 cm
10582.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10583.

Rufpreis:
8 000 HUF

10584.

Rufpreis:
6 000 HUF

10585.

Rufpreis:
6 000 HUF

10586.

Rufpreis:
5 000 HUF

10587.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
10588.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10589.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF