https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3100558
10578
463
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Forma-1 kerékcsere és "Jenőke, ne meséljen nekem pikáns vicceket (erotikus karikatúra. Tus, papír, mindkettő jelzett. Forma-1 kerékcsere hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 25x22 és 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2982903
10579
463
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció vörössel. Akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2982898
10580
463
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2917695
10581
463
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2605475
10582
463
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, dekoratív fakeretben. 27x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750418
10583
463
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10584
463
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750413
10585
463
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2812620
10586
463
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Alsó sarkaiban sérült. 45x31,5 cm 3001534
10587
463
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Gábor (1951-): Jel-kép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 100/100. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3031672
10588
463
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2992323
10589
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Gábor (1951-): Növények. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 43/100 keretben törött üveggel. 24x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse