Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750416
10590
463
2382648
10591
463
3055834
10592
463
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 41×30,5 cm 3055835
10593
463
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Izzó nap (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 42×30 cm
2942683
10594
463
3032588
10595
463
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Népszerűség (Whyskys) és "Hányszor megkértem magát Dezsőke..." erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm
3076645
10596
463
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kék varázs (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben. 33×22,5 cm
3076636
10597
463
3076630
10598
463
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Átjáró, 2002. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 11×13 cm
3112373
10599
463
3018748
10600
463
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes Dunapart. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x55 cm
3018643
10601
463
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Hangulatos táj. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x55,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF