Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10614.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10615.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10616.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10617.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sinkó István (1951-): Rajz Canettihez (2), 1991. Pasztell, toll, merített papír, karton, jelzett, 68,5×50 cm
10618.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Stonawski Tamás (1970-): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×16 cm
10619.

Rufpreis:
4 000 HUF

10620.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sugár János (?-?) grafikus grafikái: reklám tervek, portrék, újságban megjelent grafikák eredetii és a megjelent változatok. összesen 10 db eredeti rajzzal.
10621.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10622.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
10623.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
10624.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10625.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF