Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018414
10614
463
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Naplemente, 1936. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva, 38x54,5 cm
3018364
10615
463
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőbelső. Olaj, vászon, jelzés nélkül, sérült, vakráma nélkül, 35x53 cm
2879466
10616
463
30000
3071327
10617
463
Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
3078302
10618
463
Sinkó István (1951-): Rajz Canettihez (2), 1991. Pasztell, toll, merített papír, karton, jelzett, 68,5×50 cm
3077127
10619
463
Stonawski Tamás (1970-): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×16 cm
2982976
10620
463
3123443
10621
463
42000
Sugár János (?-?) grafikus grafikái: reklám tervek, portrék, újságban megjelent grafikák eredetii és a megjelent változatok. összesen 10 db eredeti rajzzal.
2796689
10622
463
24000
2859072
10623
463
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm
2992660
10624
463
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm
2980892
10625
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF