Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108960
10638
463
Székely Alex (1901-1968): A Rózsadombon (erotikus jelenet). Akvarell, pasztell, papír, bal felső sarkában sérült. Üvegezett fakeretben. 23,5x18 cm
3111770
10639
463
17000
3115055
10640
463
Szász Endre (1926-2003): Hölgy rókával. Szitanyomat, papír, jelzett. 42x59 cm. Lap széle kissé foltos.
3109729
10641
463
Szász István (1878-1965): Virágárus lány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35x25 cm 3109272
10642
463
15000
Szőnyi István (1894-1956): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 22x30 cm
3117320
10643
463
Szász Endre (1926-2003): Hölgy kendővel. Szitanyomat, papír, jelzett. 47x67 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 3121021
10644
463
48000
Székely Vera (1919-1994): Hommage a Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, 49/100 számozással. 47,5x25 cm
2971581
10645
463
240000
3057245
10646
463
Szennik György (1923-2007): Rábapart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29×24,5 cm
2912765
10647
463
50000
3075500
10648
463
Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, kartonra kasírozva. 35x50 cm
2983568
10649
463
36000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF