Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Székely Alex (1901-1968): A Rózsadombon (erotikus jelenet). Akvarell, pasztell, papír, bal felső sarkában sérült. Üvegezett fakeretben. 23,5x18 cm
10638.

Rufpreis:
10 000 HUF

10639.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Szász Endre (1926-2003): Hölgy rókával. Szitanyomat, papír, jelzett. 42x59 cm. Lap széle kissé foltos.
10640.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szász István (1878-1965): Virágárus lány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35x25 cm
10641.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szőnyi István (1894-1956): Társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 22x30 cm
10642.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szász Endre (1926-2003): Hölgy kendővel. Szitanyomat, papír, jelzett. 47x67 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben.
10643.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Székely Vera (1919-1994): Hommage a Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, 49/100 számozással. 47,5x25 cm
10644.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10645.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Szennik György (1923-2007): Rábapart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29×24,5 cm
10646.

Rufpreis:
2 000 HUF

10647.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, kartonra kasírozva. 35x50 cm
10648.

Rufpreis:
5 000 HUF

10649.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF