Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Szemerédy Miklós (?-?): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, karrtonra kasírozva, 26x33,5 cm
10650.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
10651.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
10652.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pauszpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm
10653.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szász Endre (1926-2003): Női portré. Bőrkép, jelzett jl, keretben, 22x21 cm
10654.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szeift Béla (1944-2012): Vizek mélyén, 1969. Tus, papír, jelzett, 19×24,5 cm
10655.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szigeti Tamás (1968-): Csendélet, 2003. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33,5x42,5 cm.
10656.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sz. Kovács Géza (1938-): Erdélyi táj, 2004. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 41,5×59 cm.
10657.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10658.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10659.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10660.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10661.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF