Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033107
10650
463
Szemerédy Miklós (?-?): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, karrtonra kasírozva, 26x33,5 cm 2986087
10651
463
75000
Szentgyörgyi József (1940-2014): Sziklás táj, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 80x60 cm / oil on wod fibre, signed, with autograph description on the reverse
2971577
10652
463
100000
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm 3032395
10653
463
80000
Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pauszpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm
3098796
10654
463
30000
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Bőrkép, jelzett jl, keretben, 22x21 cm
3068688
10655
463
Szeift Béla (1944-2012): Vizek mélyén, 1969. Tus, papír, jelzett, 19×24,5 cm
3097882
10656
463
Szigeti Tamás (1968-): Csendélet, 2003. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33,5x42,5 cm.
3091164
10657
463
19000
Sz. Kovács Géza (1938-): Erdélyi táj, 2004. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 41,5×59 cm.
2895085
10658
463
11000
2749862
10659
463
15000
2904538
10660
463
22000
1607209
10661
463
Szalzer István (?-): Növényválasztó. Olaj-pasztell, papír-farost, üvegezett keretben, 28×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF