Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10410.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kornis György (1927-2011): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x65 cm
10411.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kádár György (1912-2002): Hegedűs csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x20 cm
10412.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Híd. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
10413.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Keleti Jenő (1920-1998): Kilátás utcára este. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállítva a Szőnyi-teremben 1980-ban. Fakeretben. 60x80 cm
10414.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Károlyi Ernő (1923 -2016): Sztráda a tengerparton, 2006. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben, 43×57 cm
10415.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Koppány Attila (1947-): A szamuráj halála. Akril, vegyes technika, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x40 cm.
10416.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Erdei fények. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33,5x41,5 cm
10417.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács József (?-?): havazás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×20,5 cm
10418.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009). Zöld, fehér, piros. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm
10419.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Luczi János (1939-): Széchenyi István portréja. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/1 számozással, 14×12 cm
10420.

Rufpreis:
2 800 HUF

Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Erdélyi konyha. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 12x12 cm. Üvegezett fakeretben.
10421.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF