Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3057046
10410
463
24000
3056763
10411
463
36000
Kornis György (1927-2011): Napsütötte táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 55x65 cm
3051366
10412
463
Kádár György (1912-2002): Hegedűs csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 30x20 cm
3046755
10413
463
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Híd. Akvarell, színes tus, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 22,5x33 cm
3091420
10414
463
50000
Keleti Jenő (1920-1998): Kilátás utcára este. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállítva a Szőnyi-teremben 1980-ban. Fakeretben. 60x80 cm 3092438
10415
463
36000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Sztráda a tengerparton, 2006. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben, 43×57 cm
3042891
10416
463
120000
Koppány Attila (1947-): A szamuráj halála. Akril, vegyes technika, vászon, kartonra kasírozva. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x40 cm.
3069315
10417
463
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Erdei fények. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33,5x41,5 cm
3119738
10418
463
Kovács József (?-?): havazás után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×20,5 cm
3110706
10419
463
15000
Lossonczy Tamás (1904-2009). Zöld, fehér, piros. Nyomat, papír. Jelzett. 29,5x21 cm
3113583
10420
463
Luczi János (1939-): Széchenyi István portréja. Linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/1 számozással, 14×12 cm 3112139
10421
463
14000
Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Erdélyi konyha. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 12x12 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF