Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3113557
10422
463
L. Ritók Nóra (1960-): Tanácstalan angyalok. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 43x30 cm 3110717
10423
463
Lossonczy Tamás (1904-2009). Vádirat. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
3109530
10424
463
Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
3117316
10425
463
46000
Lehel István (1917-1973). Színes hal, 1960. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×61 cm
3120948
10426
463
30000
Lonovics László (1951-): Szögletes forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31x31 cm 3119621
10427
463
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Mátraszentimre, 1969. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24,5×32,5 cm
3119612
10428
463
6500
Legány Zoltán (1911-1993): Kőszeg, Fürst S. utca, 1965. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 32,5×24 cm 2993832
10429
463
48000
3090111
10430
463
Ligeti Miklós (1982-): Vanitas. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 30x30 cm
3090110
10431
463
Ligeti Miklós (1982-): Szürrealista csendélet. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül. 30x30 cm
3090100
10432
463
Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon. 30x20 cm
3052324
10433
463
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF