Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

L. Ritók Nóra (1960-): Tanácstalan angyalok. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 43x30 cm
10422.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lossonczy Tamás (1904-2009). Vádirat. Nyomat, papír. Jelzett. Plexiüvegezett keretben. 29,5x21 cm
10423.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
10424.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lehel István (1917-1973). Színes hal, 1960. Tempera, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×61 cm
10425.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10426.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Legány Zoltán (1911-1993): Mátraszentimre, 1969. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24,5×32,5 cm
10427.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Legány Zoltán (1911-1993): Kőszeg, Fürst S. utca, 1965. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 32,5×24 cm
10428.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10429.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ligeti Miklós (1982-): Vanitas. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 30x30 cm
10430.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Szürrealista csendélet. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül. 30x30 cm
10431.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ligeti Miklós (1982-): Vitorlás, 2003. Alumíniumkarc, papír, jelzett a karcon. 30x20 cm
10432.

Rufpreis:
2 000 HUF

10433.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF