Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005349
10181
463
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu foltos. 40x48 cm
3080477
10182
463
28000
Emanuel Béla (1879-1976): II. Rákóczi Ferenc fejdelem arcképe, 1976. Pasztell, karton, jelezve jobbra lent. Kartonra rögzítve. Proveniencia: a művész hagyatéka. 50×43 cm.
3062769
10183
463
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi városrészlet, 1982. Tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm
3104571
10184
463
Farkas Lajos (1919-1998): Dunapart. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29x44 cm 3080411
10185
463
11000
Feszt László, ifj. (1957-): "A kék lény". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 27×19 cm. Üvegezett fakeretben.
3073209
10186
463
22000
3109685
10187
463
46000
Freytag Zoltán (1901-1983): Tihanyi belső tó, 1939. Akvarell, papír. Jelzett. 29x43 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. / watercolour on paper, signed, framed.
2705988
10188
463
38000
3118324
10189
463
34000
Forray Nóry (1968-): Ikon., 2024. Akril, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm
3117308
10190
463
36000
Faragó Géza (1877-1928): Látogató. Ceruza, fedőfehér, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 39,5×29,5 cm 3118941
10191
463
42000
Octavian Florescu (1957-): Száguldás (lovak). Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x80 cm
3119784
10192
463
Fáy Aladár (1898-1963): Forrás. Rézkarc, papír, jelzett, kissé gyűrött, a lap széle 28x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF