Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069707
10060
463
Borbély Béla (194?-2019): Zsuzsanna lak, Parád. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm.
3069708
10061
463
Borbély Béla (194?-2019):Berecz András Kossuth-díjas énekes arcképe. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 28x26 cm.
3120211
10062
463
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok, linómetszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11,5×8,5 cm
3094197
10063
463
4200
Natalia Bejenaru (1951-): Templom. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x30 cm 3094202
10064
463
Natalia Bejenaru (1951-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm 3094207
10065
463
4200
Natalia Bejenaru (1951-): Virág. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm
3081336
10066
463
28000
Boleradszky Benő (1885-1957): Angóra macskák. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Hátoldalon Kovács Sándorné szegedi képkeretező címkéjén feliratozott és datált (1943) Dekoratív, sérült fakeretben. 59x78 cm
3114906
10067
463
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, 14,5×19,5 cm
3110196
10068
463
Butak András (1948-2021): Állandó áramlás, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA IX./XI. számozással.20x30 cm. 3109694
10069
463
50000
Basilides Sándor (1901-1980): Tanyarészlet, 1927. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x29 cm 3055506
10070
463
Bodnár Imre (1959-): Árkádiai képeslap III, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. IV/XV.. Paszpartuban. 29x42 cm
3118727
10071
463
Borsos Miklós (1906-1990): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapon néhány apró folttal, 40×29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF