Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Borbély Béla (194?-2019): Zsuzsanna lak, Parád. Zsírkréta, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x49 cm.
10060.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Borbély Béla (194?-2019):Berecz András Kossuth-díjas énekes arcképe. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 28x26 cm.
10061.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok, linómetszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11,5×8,5 cm
10062.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Natalia Bejenaru (1951-): Templom. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x30 cm
10063.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Natalia Bejenaru (1951-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm
10064.

Rufpreis:
5 000 HUF

Natalia Bejenaru (1951-): Virág. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm
10065.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Boleradszky Benő (1885-1957): Angóra macskák. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Hátoldalon Kovács Sándorné szegedi képkeretező címkéjén feliratozott és datált (1943) Dekoratív, sérült fakeretben. 59x78 cm
10066.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, 14,5×19,5 cm
10067.

Rufpreis:
6 000 HUF

Butak András (1948-2021): Állandó áramlás, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA IX./XI. számozással.20x30 cm.
10068.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Basilides Sándor (1901-1980): Tanyarészlet, 1927. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x29 cm
10069.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Bodnár Imre (1959-): Árkádiai képeslap III, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. IV/XV.. Paszpartuban. 29x42 cm
10070.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapon néhány apró folttal, 40×29,5 cm
10071.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF