Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121111
10084
463
Bér Rudolf (1924-2004): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel, középen hajtott, 42,5x30 cm 3058880
10085
463
28000
Bruhn Tvede, Alice (1906?-1970): Art deco csendélet (Stilleben). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán 1930 körüli kiállítási címkével. Sérült. Fakeretben. 58x47 cm / oil on canvas, unsigned, with old exhibition label on the reverse, damaged, framed
2371007
10086
463
90000
3096068
10087
463
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 18,5×19,5 cm
3096065
10088
463
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 14,5×19 cm
3095168
10089
463
Jutta Braun (?-): Időgép (Zeitmaschine). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×60 cm / Jutta Braun (?-), German painter: Time machine (Zeitmaschine). Oil on canvas, signed lower right. Framed. 50×60 cm
3093082
10090
463
Balogh István Péter (1950-): Aranyrepce. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével és autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
2577679
10091
463
32000
2664402
10092
463
2536413
10093
463
30000
2677590
10094
463
30000
2797927
10095
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF