Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Bér Rudolf (1924-2004): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lapszéli sérülésekkel, középen hajtott, 42,5x30 cm
10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bruhn Tvede, Alice (1906?-1970): Art deco csendélet (Stilleben). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán 1930 körüli kiállítási címkével. Sérült. Fakeretben. 58x47 cm / oil on canvas, unsigned, with old exhibition label on the reverse, damaged, framed
10085.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10086.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 18,5×19,5 cm
10087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 14,5×19 cm
10088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jutta Braun (?-): Időgép (Zeitmaschine). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 50×60 cm / Jutta Braun (?-), German painter: Time machine (Zeitmaschine). Oil on canvas, signed lower right. Framed. 50×60 cm
10089.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Balogh István Péter (1950-): Aranyrepce. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkével és autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
10090.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10091.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10092.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10093.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10094.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10095.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF