Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Bálványos Huba (1938-2011): Emlékezés koránkelő lányokra, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10072.

Rufpreis:
8 000 HUF

10073.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10074.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Beron Gyula (1885-1971): Ősz felé. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, 29,5×39 cm
10075.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed.
10076.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Bak Imre (1939-2022): Nap-ember-arc (1977). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34,5x29 cm. Lap alján kisebb sérüléssel, törésnyommal. Bak Imre, Műcsarnok, 1977 mappából, mely egyéni kiállítása alkalmából jelent meg 700 példányban, mappa mellékelve. Mappából a többi lap hiányzik.
10077.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Borsos Miklós: Lovak. Ofszet, papír, jelzett,. üvegezett keretben 60x47 cm
10078.

Rufpreis:
6 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (54/100), üvegezett fakeretben, 19×30 cm
10079.

Rufpreis:
8 000 HUF

Barkóczi Gyula (1912-2000): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×47 cm
10080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Baráth Pál (1950-): Színes táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült keretben. 42×29 cm
10081.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bordás Ferenc (1911-1982): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×39,5 cm
10082.

Rufpreis:
2 400 HUF

10083.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF