Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3118488
10072
463
Bálványos Huba (1938-2011): Emlékezés koránkelő lányokra, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm 3120940
10073
463
80000
3120243
10074
463
3119530
10075
463
Beron Gyula (1885-1971): Ősz felé. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, 29,5×39 cm
2993863
10076
463
60000
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2019. Ceruza, papír. Jelzett. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben. / Pencil on paper, signed, framed. 3097624
10077
463
24000
Bak Imre (1939-2022): Nap-ember-arc (1977). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 34,5x29 cm. Lap alján kisebb sérüléssel, törésnyommal. Bak Imre, Műcsarnok, 1977 mappából, mely egyéni kiállítása alkalmából jelent meg 700 példányban, mappa mellékelve. Mappából a többi lap hiányzik.
3112589
10078
463
Borsos Miklós: Lovak. Ofszet, papír, jelzett,. üvegezett keretben 60x47 cm 2965157
10079
463
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (54/100), üvegezett fakeretben, 19×30 cm
2965052
10080
463
Barkóczi Gyula (1912-2000): Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 34×47 cm
2966556
10081
463
Baráth Pál (1950-): Színes táj. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült keretben. 42×29 cm
2762121
10082
463
Bordás Ferenc (1911-1982): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×39,5 cm
2803807
10083
463
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF