Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10313.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10314.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10315.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hunyady István (1939 - ): Balaton télen, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 60x80 cm
10316.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10317.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10318.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben, 29x37 cm.
10319.

Rufpreis:
5 000 HUF

Illés Árpád (1908-1980): Ágas-bogas (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/25. 10,5x7,5 cm
10320.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illés Árpád (1908-1980): Szürrealista alak (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 11/100. 13x11 cm
10321.

Rufpreis:
3 000 HUF

10322.

Rufpreis:
3 000 HUF

10323.

Rufpreis:
3 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988):Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24,5x29 cm, lap széle kissé foltos
10324.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF