Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Józsa János (1936-2016): Betlehemesek. Színes fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Körbevágva. 23x34 cm
10337.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Józsa János (1936-2016): Vidámpark. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Próbanyomat "próba 1" feliratttal. Lap bal szélén apró sérülésekkel. 25x68,5 cm
10338.

Rufpreis:
5 000 HUF

10339.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

10340.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10341.

Rufpreis:
8 000 HUF

10342.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "A hall terve, Lapis Refugii, Bejárat a zeneszobába", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x22 cm
10343.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Regugii - Műterem", fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körebvágott, 11x16 cm
10344.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Lakóház délkeletről", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 8,5x16,5 cm
10345.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii - Zeneszoba - Kék - Barna", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott,9x16,5 cm
10346.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm
10347.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): Rajzolta, fametszet, papír kartonon, jelzett a dúcon, körbevágott, 16x11 cm
10348.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF