Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3120896
10325
463
4200
Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Üvegezett fakeretben, 26x35 cm 2859093
10326
463
2888553
10327
463
Imre István (1918-1983): Este. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29,5×39,5 cm 2980883
10328
463
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm 3036859
10329
463
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm
3057053
10330
463
3057050
10331
463
3077946
10332
463
34000
Illényi Tamara (1944-): Kalitkás csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel, 60×80 cm
3077976
10333
463
34000
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
3057658
10334
463
Imre István (1918-1983): Budavári hangulat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39,5 cm
2981452
10335
463
9500
François d'Izarny (1952-): Ódon kocsi. Litográfia, papír, jelzett, számozott (122/225). 46x63 cm.
3112349
10336
463
Józsa János (1936-2016): Cirkusz. Színes fametszet, papír, jelzett, 36×56 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF