Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Imre István (1918-1983): Szőlőhegyen. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Üvegezett fakeretben, 26x35 cm
10325.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10326.

Rufpreis:
2 400 HUF

10327.

Rufpreis:
1 400 HUF

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm
10328.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm
10329.

Rufpreis:
8 000 HUF

10330.

Rufpreis:
12 000 HUF

10331.

Rufpreis:
12 000 HUF

Illényi Tamara (1944-): Kalitkás csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéivel, 60×80 cm
10332.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 60x80 cm
10333.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Imre István (1918-1983): Budavári hangulat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5x39,5 cm
10334.

Rufpreis:
2 400 HUF

10335.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Józsa János (1936-2016): Cirkusz. Színes fametszet, papír, jelzett, 36×56 cm
10336.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF