Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Mezős Béla (1949- ): Délután a parton. Akril, karton. Jelzett, igényes üvegezett keretben 18x28 cm hátoldalt a művész autográf feliratával
10446.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10447.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10448.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10449.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10450.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban (számozatlan példány). Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 6 db szerigráfia (12 lappal lenne komplett), 23x33 cm (lapméret). Eredeti, kissé sérült kiadói karton tokban. G/ János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 6 pcs of serigraphy (would be complete with 12 pcs), 23x33 cm (sheet size). In original, slightly damaged folder.
10451.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Morvay László (1947-2004): Kindertojás. Litográfia, papír. Jelzett, 37x30 cm
10452.

Rufpreis:
6 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): Déry Tibor. Linómetszet, papír, jelzett, 14×10,5 cm,
10453.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935): Ülő női akt. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 34x21 cm
10454.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Színes csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. 50×50 cm.
10455.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Meszlényi Attila (1954 - ): Vázlat (groteszk angyal), 1979. Nyomat, papír, jelzett, 12x11,5 cm
10456.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Meszlényi Attila (1954 - ): Happening, 1979. Nyomat, papír, jelzett, 14x10,5 cm
10457.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF