Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3112704
10566
463
Réti Mátyás (1922-2002): Sopron Öreg házak. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 29x35 cm 2887678
10567
463
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2887680
10568
463
Ruzicskay György (1896-1993): Gesztusok. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
2887686
10569
463
2965920
10570
463
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 41,5×29 cm
2965242
10571
463
3055577
10572
463
Rátkai György (1940-2009): Szárnyak. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VIII./XIV. számozással. 49x29,5 cm.
3089990
10573
463
3400
Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 12x41,5 cm
3089999
10574
463
3400
Rác András (1926-2013): Enteriőr. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 35x17 cm 3090005
10575
463
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26x34 cm 3095820
10576
463
34000
Rab-Kováts Éva (1943-): Baranyai falu, 1984. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x50 cm
3069359
10577
463
Rudnay Gyula (1878-1957): Tánc. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay hagyaték felirattal. Számozott: 3/25. Paszpartuban. 12x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF