Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Pirk László (1953-): Olvashatatlan címmel, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (89/150), üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10542.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stephen Porter (1941-): Cím nélkül, 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Törésnyomokkal. 73,5x53 cm
10543.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Pályi Jenő (1903-1953), Mindszenthy József ellenes karikatúra. Tus, kréta, papír, mindkét oldalán jelzett. Lapméret: 26x18 cm
10544.

Rufpreis:
6 000 HUF

Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm.
10545.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm
10546.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10547.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10548.

Rufpreis:
4 000 HUF

10549.

Rufpreis:
6 000 HUF

10550.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10551.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm
10552.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm
10553.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF