Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055760
10542
463
Pirk László (1953-): Olvashatatlan címmel, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (89/150), üvegezett fakeretben, 20×20 cm
3070869
10543
463
24000
Stephen Porter (1941-): Cím nélkül, 1968. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Törésnyomokkal. 73,5x53 cm
3094868
10544
463
Pályi Jenő (1903-1953), Mindszenthy József ellenes karikatúra. Tus, kréta, papír, mindkét oldalán jelzett. Lapméret: 26x18 cm
3091169
10545
463
Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm.
3078120
10546
463
19000
Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm
3013793
10547
463
3400
2735852
10548
463
2566145
10549
463
2965938
10550
463
28000
2672352
10551
463
14000
3054031
10552
463
Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm
3078256
10553
463
Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF