Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Paulovits Pál (1892-1975): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×29 cm
10554.

Rufpreis:
2 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
10555.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Rudnay Gyula (1878-1957): Templom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 12×10,5 cm
10556.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rényi Krisztina (1956-): Átfúródás a tejúton, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/150), üvegezett fakeretben, 19×20 cm
10557.

Rufpreis:
5 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Öregfalu. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/44), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 23×35 cm
10558.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Réti Mátyás (1922-2002): Télen (Budapest). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (99/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 25×33,5 cm
10559.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Rác András (1926-2013): Város (mozaikterv). Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 33x56 cm Szélén gyűrődéssel
10560.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rác András (1926-2013): Színes szalag. Szén, kréta, papír, jelzett. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38,5x43 cm
10561.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rác András (1926-2013): Lány virággal. Szén, akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 44,5x35,5 cm
10562.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Remsey Gábor (1925-1999): Kémények. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (95/100). 19,5x29,5 cm
10563.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Éhes kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, kis gyűrődékkel, 25,5×32 cm
10564.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23 cm
10565.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF