Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076663
10554
463
Paulovits Pál (1892-1975): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×29 cm 3077280
10555
463
3200
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm.
3055485
10556
463
Rudnay Gyula (1878-1957): Templom, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 12×10,5 cm
3055764
10557
463
Rényi Krisztina (1956-): Átfúródás a tejúton, 1980. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/150), üvegezett fakeretben, 19×20 cm
3118067
10558
463
3400
Réti Mátyás (1922-2002): Öregfalu. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/44), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 23×35 cm 3118071
10559
463
4200
Réti Mátyás (1922-2002): Télen (Budapest). Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (99/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 25×33,5 cm 3119466
10560
463
Rác András (1926-2013): Város (mozaikterv). Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 33x56 cm Szélén gyűrődéssel
3119475
10561
463
Rác András (1926-2013): Színes szalag. Szén, kréta, papír, jelzett. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38,5x43 cm 3119483
10562
463
Rác András (1926-2013): Lány virággal. Szén, akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 44,5x35,5 cm 3120889
10563
463
Remsey Gábor (1925-1999): Kémények. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (95/100). 19,5x29,5 cm
3055580
10564
463
Rippl-Rónai József (1861-1927): Éhes kutyák. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, kis gyűrődékkel, 25,5×32 cm
3055573
10565
463
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF