Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993828
10674
463
48000
3097573
10675
463
24000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 59/130. 25,5x33 cm. 3092545
10676
463
Tóth Sándor (1937-): Porta deszkarítéssel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 40×60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
3091396
10677
463
40000
2750683
10678
463
3119772
10679
463
34000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3108918
10680
463
Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1960. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 30,5x17 cm 3108912
10681
463
Ujváry Lajos (1925-2006): Budaörsi részlet, 1968. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent. 23x20 cm
3120717
10682
463
Udvardi Gyula (1925-2016): 2 db vázlatfüzet kb. 42 db rajzzal. Klf. technikák, papír, jelzett a vázlatfüzetek borítóján, 15x24 és 25x32 cm méretekben
3118968
10683
463
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28x40 cm
3112679
10684
463
Udvary Pál (1900-1987): Párizs, szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33×25,5 cm 3112677
10685
463
Udvary Pál (1900-1987): Szajna-part, Párizs, litográfia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF