Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10674.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 59/130. 25,5x33 cm.
10675.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tóth Sándor (1937-): Porta deszkarítéssel. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, 40×60 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10676.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10677.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10678.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Tordai Székely Mihály (1890-1940): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 75x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10679.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1960. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 30,5x17 cm
10680.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Budaörsi részlet, 1968. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent. 23x20 cm
10681.

Rufpreis:
5 000 HUF

Udvardi Gyula (1925-2016): 2 db vázlatfüzet kb. 42 db rajzzal. Klf. technikák, papír, jelzett a vázlatfüzetek borítóján, 15x24 és 25x32 cm méretekben
10682.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28x40 cm
10683.

Rufpreis:
10 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Párizs, szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33×25,5 cm
10684.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Udvary Pál (1900-1987): Szajna-part, Párizs, litográfia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×32,5 cm
10685.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF