https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2500065
10662
463
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2957884
10663
463
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szakál Tibor (-): Figurák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 24×14,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2852017
10664
463
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Hadsereg. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 84x57 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2852022
10665
463
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Félakt. Olaj, vászon. Újrafeszítést igényel a vászon. Jelzett. 96x67 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968635
10666
463
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szemethy Imre (1945-): V4. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
Das Lot is nicht erreichbar
3099853
10667
463
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Midnight. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54x48 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3099849
10668
463
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3103627
10669
463
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x7,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3104864
10670
463
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Takács Klára (1947-): Virágbokor, 1992. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 68x53 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3109545
10671
463
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Thernai András (-): Táj. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2948688
10672
463
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tichy Kálmán (1888-1968): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm 3119209
10673
463
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Vízhordók. Olaj, karton. Jelzett, sérült keretben. 22x31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse