Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10662.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10663.

Rufpreis:
2 400 HUF

10664.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10665.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10666.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Midnight. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54x48 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10667.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10668.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x7,5 cm.
10669.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Takács Klára (1947-): Virágbokor, 1992. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Motivart címkéjével, üvegezett fakeretben. 68x53 cm
10670.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Thernai András (-): Táj. Olaj, fa. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm
10671.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tichy Kálmán (1888-1968): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm
10672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Vízhordók. Olaj, karton. Jelzett, sérült keretben. 22x31 cm
10673.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF