Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db mű: Portrék és griff. Vegyes technika, papír, jelzett. 9x8 és 19x15,5 cm közötti méretekben
10686.

Rufpreis:
10 000 HUF

10687.

Rufpreis:
2 000 HUF

Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
10688.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm
10689.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vidéky Brigitta (1911-2017): Vázlatfüzet kb. 40 db rajzzal és további 9 db rajz. Klf. technikák (többségében golyóstoll), papír, jelzés nélkül, 10x13 cm körüli méretekben
10690.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Varga Mátyás (1910-2002): Galilei élete, pápa szobája (díszletterv). Tus, vöröskréta, hártyapapír, jelzés nélkül. 82x56 cm
10691.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Budapesti panoráma. Tus, hártyapapír, jelzett, sérült. 43x92 cm
10692.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvári Nemzeti Színház, 1943. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 46x53 cm. Lap szélén paszpartuzás nyomaival.
10693.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Varga Mátyás (1910-2002): Dunakanyar, Visegrád. Monotípia, papír. Jelzett. 51x71 cm.
10694.

Rufpreis:
8 000 HUF

Veress Zoltán (1868-1935): Erdei táj. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 40×35 cm
10695.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).
10696.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10697.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF