Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3096003
10686
463
Ujváry Lajos (1925-2006), 5 db mű: Portrék és griff. Vegyes technika, papír, jelzett. 9x8 és 19x15,5 cm közötti méretekben
2859076
10687
463
3047215
10688
463
14000
Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm
3095987
10689
463
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm
3120690
10690
463
Vidéky Brigitta (1911-2017): Vázlatfüzet kb. 40 db rajzzal és további 9 db rajz. Klf. technikák (többségében golyóstoll), papír, jelzés nélkül, 10x13 cm körüli méretekben
3103334
10691
463
Varga Mátyás (1910-2002): Galilei élete, pápa szobája (díszletterv). Tus, vöröskréta, hártyapapír, jelzés nélkül. 82x56 cm 3103326
10692
463
3400
Varga Mátyás (1910-2002): Budapesti panoráma. Tus, hártyapapír, jelzett, sérült. 43x92 cm 3103304
10693
463
14000
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvári Nemzeti Színház, 1943. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, 46x53 cm. Lap szélén paszpartuzás nyomaival.
3103289
10694
463
Varga Mátyás (1910-2002): Dunakanyar, Visegrád. Monotípia, papír. Jelzett. 51x71 cm. 3116769
10695
463
Veress Zoltán (1868-1935): Erdei táj. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 40×35 cm 3116697
10696
463
24000
Váli Zoltán (1910-1994): 1956 október 23-november 4. Váli Zoltán linóleummetszetei. 19 db linómetszet, mindegyik jelzett. Képcsarnok kiadása. Kiadói aranyozott, kopott egészvászon mappában. Lapok széle kissé foltos, egyiken kisebb lapszéli szakadással, lapok tetején átfűzött zsinórral (felakasztható).
3037384
10697
463
95000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF