Varga Mátyás (1910-2002): Lear király, 1939 (Kiss Ferenc, Nemzeti Színház, A Színművészeti Akadémia 75 éves). Fametszet, pauszpapír, jelzett a metszeten, S. 1. próba felirattal. Két darab pauszpapírból álló próbanyomat, gyűjtői ritkaság! Varga Mátyás által feliratozott papírban. 39×29 cm
Varga Mátyás (1910-2002): 175 éves a magyar színjátszás. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 19,5×67,5 cm
Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
Vastagh Géza (1866-1919): Madár. Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 28x24,5 cm. Lap széle vágott, apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Bird. Pencil and gouache on paper, unsigned. 28x24,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.