Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Varga Mátyás (1910-2002): Piros virág, 1965. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, 70×50 cm
10698.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Lear király, 1939 (Kiss Ferenc, Nemzeti Színház, A Színművészeti Akadémia 75 éves). Fametszet, pauszpapír, jelzett a metszeten, S. 1. próba felirattal. Két darab pauszpapírból álló próbanyomat, gyűjtői ritkaság! Varga Mátyás által feliratozott papírban. 39×29 cm
10699.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Lapméret: 52,5x39 cm
10700.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vogel Eric (1907-1996): Több nyelven beszélünk. Vidám Színpad 1964 kabaré plakátterv. Vegyes technika, papír jelzett 25x18 cm
10701.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Varga Mátyás (1910-2002): 175 éves a magyar színjátszás. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 19,5×67,5 cm
10702.

Rufpreis:
2 400 HUF

10703.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Vasadi Weigl Hermann (1904-1967): Női akt. Tus, papír, jelzett. Lapméret:19x28 cm
10704.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Vogel Eric (1907-1996): Táncosnő, 1993. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Vogel Eric autográf ajánlási soraival. 43x20,5 cm. Üvegezett fakeretben
10705.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
10706.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
10707.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vágfalvi Ottó (1925-2015): Veszprémi vár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
10708.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10709.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF