Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Vasarely Victor (1908-1997): Ognall. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Lap széle kissé foltos és apró felületi sérüléssel. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x29,5 cm
10722.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vasarely Victor (1908-1997): Oetvoes. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra ragasztva. 37x37 cm
10723.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vasarely Victor (1908-1997): Színes op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb törésnyommal. 37x37 cm
10724.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. 37x37 cm
10725.

Rufpreis:
4 000 HUF

V. Tóth Éva (1964-): Zenészek. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x50 cm
10726.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

V. Tóth Éva (1964-): Anyával. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x40 cm
10727.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote beles..., 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm
10728.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsankó László (1966-): Számpályák - négyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 59x43 cm
10729.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - ötös, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 43x40 cm
10730.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - hetes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/I számozással, 54x43 cm
10731.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - nulla. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 46x35 cm
10732.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsankó László (1966-): Számpályák - egyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 43x32 cm
10733.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF