Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3096093
10722
463
Vasarely Victor (1908-1997): Ognall. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Lap széle kissé foltos és apró felületi sérüléssel. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x29,5 cm
3096091
10723
463
Vasarely Victor (1908-1997): Oetvoes. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra ragasztva. 37x37 cm
3096088
10724
463
Vasarely Victor (1908-1997): Színes op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli kisebb törésnyommal. 37x37 cm
3093865
10725
463
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet nyomat, papír. Jelzés nélkül. 37x37 cm
3095669
10726
463
30000
V. Tóth Éva (1964-): Zenészek. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x50 cm
3095676
10727
463
26000
V. Tóth Éva (1964-): Anyával. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x40 cm
3072468
10728
463
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote beles..., 2021. Akvarell, tus, papír, jelzett, 35×25 cm
3078347
10729
463
Zsankó László (1966-): Számpályák - négyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 59x43 cm
3078334
10730
463
Zsankó László (1966-): Számpályák - ötös, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/II számozással, 43x40 cm
3078324
10731
463
Zsankó László (1966-): Számpályák - hetes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/I számozással, 54x43 cm
3078316
10732
463
Zsankó László (1966-): Számpályák - nulla. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 46x35 cm
3078308
10733
463
Zsankó László (1966-): Számpályák - egyes, 1993. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/V számozással, 43x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF