https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3116609
10602
463
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sóo Zöld Margit (1931-2022) : Napraforgók. Linó, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Kisebb elszíneződéssel. 18,5x27,5 cm 3114728
10603
463
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 80x60 cm. Üvegezett, dekoratív keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3120181
10604
463
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sütő János (1933-2019): Budapest, Bazilika. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 75x45 cm / Oil on wood fibre, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3077233
10605
463
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3097447
10606
463
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stadelmann, Urs (1953-), svájci művész: Spielherz, 1988. 24 db ofszet nyomat, papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. Basel, 1988, Edition Ernesto Schmidt Collection (Offsetnyomda, Bp.). Kötésterv: Forma 5, Fajó János, Bp. Eredeti kiadói karton mappában, mappa külső borítóján kisebb folttal és élén apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Megjelent 200 példányban. 35 lappal lenne teljes!
Das Lot is nicht erreichbar
2355809
10607
463
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm. 3085031
10608
463
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stettner Béla (1928-1984): Iparcsarnoki nagygyűlés, 1917. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3061180
10609
463
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Lapszéli szakadásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
3018513
10610
463
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3070119
10611
463
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642447
10612
463
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089127
10613
463
0
120000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Schadl János (1892-1944): Napfényes erdőbelső, 1924. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse