Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Sóo Zöld Margit (1931-2022) : Napraforgók. Linó, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Kisebb elszíneződéssel. 18,5x27,5 cm
10602.

Rufpreis:
3 000 HUF
34

Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 80x60 cm. Üvegezett, dekoratív keretben
10603.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10604.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10605.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10606.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
10607.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): Iparcsarnoki nagygyűlés, 1917. Rézkarc, papír, jelzett, 19x29,5 cm
10608.

Rufpreis:
5 000 HUF

10609.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10610.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm
10611.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10612.

Rufpreis:
1 400 HUF

Schadl János (1892-1944): Napfényes erdőbelső, 1924. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10613.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF