Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095976
10626
463
Somlai Vilma (1938-2007): Dózsa népe. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal és paszpartuzás nyomaival, 42×29,5 cm
3095981
10627
463
3122407
10628
463
cca 1970-1980 Székely László (1932-) díszlettervező tervei, rajzai, 3 db 20x30 cm
3068693
10629
463
Szeift Béla (1944-2012): Lények (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle foltos, 15,5×19,5 cm
3109885
10630
463
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 13,5x18 cm és 20x20 cm közötti méretekben. 3109887
10631
463
Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 15x12,5 cm és 17x21 cm közötti méretekben. 3113570
10632
463
Szőnyi István (1894-1960): Sírbatétel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5×8,5 cm
3113565
10633
463
Szőnyi István (1894-1960): Szelle Kálmán portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12×9 cm 3112337
10634
463
Szilágyi Imre (1942-): Táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. . 40x50 cm
3112328
10635
463
Szilágyi Imre (1942-): Mennyei Manó, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány III./V E/A számozással. lapszéli apró szakadásokkal. 50x44 cm
3112388
10636
463
Szilágyi Imre (1942-): Város (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 43x49 cm
3068607
10637
463
Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül, 1968. Tus, papír, jelzett, 13,5×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF