Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Somlai Vilma (1938-2007): Dózsa népe. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal és paszpartuzás nyomaival, 42×29,5 cm
10626.

Rufpreis:
6 000 HUF

10627.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1970-1980 Székely László (1932-) díszlettervező tervei, rajzai, 3 db 20x30 cm
10628.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Lények (cím nélkül), 1978. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle foltos, 15,5×19,5 cm
10629.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 13,5x18 cm és 20x20 cm közötti méretekben.
10630.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Karikatúrák vázlatai, 16 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Többségének hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. 15x12,5 cm és 17x21 cm közötti méretekben.
10631.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Sírbatétel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5×8,5 cm
10632.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Szelle Kálmán portréja. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12×9 cm
10633.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. . 40x50 cm
10634.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Mennyei Manó, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány III./V E/A számozással. lapszéli apró szakadásokkal. 50x44 cm
10635.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Város (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 43x49 cm
10636.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül, 1968. Tus, papír, jelzett, 13,5×8 cm
10637.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF