Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2874270
10470
463
3078459
10471
463
3078140
10472
463
Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
3068701
10473
463
3072276
10474
463
46000
Georg Molnar (?-?): Furcsa párbeszéd. Akril, papír. Üvegezett fakeretben, 49×31,5 cm
3073295
10475
463
38000
3070993
10476
463
Mikus Gyula (1905 - 1996): Kiállítási grafika. Linómetszet, papír, Jelzett a metszeten 18x42 cm Hajtva
3091174
10477
463
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Színes erdélyi táj. Olaj, vászon. Jelzett. 50×50 cm. 3091146
10478
463
28000
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
2956080
10479
463
60000
Mizser Pál (1941-2021): Ülő nő, 1967. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka, fakeretben, 80x60 cm. 448
3079848
10480
463
48000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Égitest. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 56×68 cm
3056053
10481
463
Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj, (1910?). Tus, akvarell, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal, kissé foltos, 21x34 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF