Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10470.

Rufpreis:
5 000 HUF

10471.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm.
10472.

Rufpreis:
10 000 HUF

10473.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Georg Molnar (?-?): Furcsa párbeszéd. Akril, papír. Üvegezett fakeretben, 49×31,5 cm
10474.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10475.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Mikus Gyula (1905 - 1996): Kiállítási grafika. Linómetszet, papír, Jelzett a metszeten 18x42 cm Hajtva
10476.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Színes erdélyi táj. Olaj, vászon. Jelzett. 50×50 cm.
10477.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm.
10478.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Mizser Pál (1941-2021): Ülő nő, 1967. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka, fakeretben, 80x60 cm. 448
10479.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Égitest. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Apró felületi kopásnyomokkal (korábbi keretezésből fakadóan). Fakeretben, 56×68 cm
10480.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj, (1910?). Tus, akvarell, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadásokkal, kissé foltos, 21x34 cm.
10481.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF