Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Gál Vera (-): Anya és gyermeke, 1994.Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13×21,5 cm
10229.

Rufpreis:
3 000 HUF

Győry Miklós (1905-1995): Halászatanya, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 21x31 cm
10230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Győrfi András (1964-): A várvédő (cím nélkül), 2011. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x16 cm
10231.

Rufpreis:
8 000 HUF

Győrfi András (1964-): Ripacsok, 2000. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x40,5 cm
10232.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1960-as évek. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 23x15,5 cm
10233.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10234.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Gross Arnold (1929-2015): Ablakban. Ofszet nyomat, papír, jelzett. 16x37 cm Üvegezett keretben
10235.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10237.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10238.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 30x30 cm.
10239.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Galla Endre (1897-1971): Csendélet. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 44×40 cm
10240.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF