Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109638
10229
463
Gál Vera (-): Anya és gyermeke, 1994.Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 13×21,5 cm
3116583
10230
463
Győry Miklós (1905-1995): Halászatanya, 1961. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 21x31 cm
3116215
10231
463
Győrfi András (1964-): A várvédő (cím nélkül), 2011. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x16 cm
3116221
10232
463
Győrfi András (1964-): Ripacsok, 2000. Tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29x40,5 cm
3113654
10233
463
46000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kozmosz (cím nélkül), 1960-as évek. Monotípia, papír, jelezve jobbra lent. 23x15,5 cm
3113610
10234
463
15000
3109384
10235
463
Gross Arnold (1929-2015): Ablakban. Ofszet nyomat, papír, jelzett. 16x37 cm Üvegezett keretben 2948685
10236
463
Gy. Molnár István (1933-2010): Nagy fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, üveg törött. 29x39 cm
3121042
10237
463
26000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3121037
10238
463
26000
3120944
10239
463
Gubis Mihály (1948-2006): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 30x30 cm. 3119205
10240
463
28000
Galla Endre (1897-1971): Csendélet. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 44×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF