https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2713368
10253
463
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3001242
10254
463
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gáspár Aladár (1946-2021): Háborgó tenger. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi foltokkal. Fakeretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Das Lot is nicht erreichbar
2576451
10255
463
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gádor Emil (1911 - 1998): Tél. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x60cm
Das Lot is nicht erreichbar
3056333
10256
463
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gallé Tibor (1896-1944): Mosónő, 1928. Akvarell, papír, jelzett, 39x29 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3095048
10257
463
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Glock Klára (1896-1966): Enteriőr. Akvarell, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 40×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2888603
10258
463
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3094869
10259
463
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gerő Sándor (1904-1977): Amerikát kritizáló karikatúra. Tus, kréta, papír, jelzett. Lapméret: 20x23 cm Nyomdai megjegyzésekkel
Das Lot is nicht erreichbar
3090395
10260
463
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír, jelzett Glatz Oszkáráltal. kartonra kasírozva. 34,5×27 cm 3073746
10261
463
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
Das Lot is nicht erreichbar
3091567
10262
463
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gaál Domonkos (1940-2009): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/100). Üvegezett, sérült fakeretben, 24×39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3098195
10263
463
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gajdics Ibolya (1951-): Lovak. Olaj, vászon, jelzett. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3098193
10264
463
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gajdics Ibolya (1951-): Lóportré. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 34,5x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse