Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

10253.

Rufpreis:
4 000 HUF

10254.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10255.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10256.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Glock Klára (1896-1966): Enteriőr. Akvarell, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 40×29,5 cm
10257.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10258.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gerő Sándor (1904-1977): Amerikát kritizáló karikatúra. Tus, kréta, papír, jelzett. Lapméret: 20x23 cm Nyomdai megjegyzésekkel
10259.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Buborékfújók. Színezett rézkarc, papír, jelzett Glatz Oszkáráltal. kartonra kasírozva. 34,5×27 cm
10260.

Rufpreis:
6 000 HUF

10261.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gaál Domonkos (1940-2009): Folyópart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/100). Üvegezett, sérült fakeretben, 24×39 cm
10262.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gajdics Ibolya (1951-): Lovak. Olaj, vászon, jelzett. 30x40 cm
10263.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gajdics Ibolya (1951-): Lóportré. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 34,5x24 cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF