Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Fodor József (-): Modern csendélet. Pasztell, papír, Jelzett, keretben 62x33 cm
10217.

Rufpreis:
3 000 HUF

Feszt László, ifj. (1957-): "Angyal és angyalszületés". Giclée nyomat, papír, jelzett, számozott (3/20) a hátoldalán. 26×18,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10218.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Feszt László, ifj. (1957-): "A buddha", 2009. Computer print, papír, jelzett, számozott (24/50) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben.
10219.

Rufpreis:
10 000 HUF

10220.

Rufpreis:
8 000 HUF

Győrfi András (1964-): Turbános (cím nélkül), 2005. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10221.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerő Sándor (1904-1977):Háborús karikatúra. Tus, papír, jelzett. Lapméret:18x19 cm
10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

10223.

Rufpreis:
2 800 HUF

Győri Aranka (1888-1924): 2 db Budapesti alakok sorozat levelezőlap tervek. Litográfia Készültek az Orsz. M. kir. Iparművészeti Iskolában. Magyar Földrajzi Intézet R.-T. / 9x14 cm
10224.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 65x49 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
10225.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gál Vera (-): Család, 1994.Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×21 cm
10226.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gál Vera (-): Anya gyermekével, 1994.Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×15 cm
10227.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gál Vera (-): Szerelem, 1994.Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×21 cm
10228.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF