Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792666
10205
463
2935884
10206
463
Fejér Ferenc (1951-): Váci utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett a hátoldalán, 15,5x23 cm
3062489
10207
463
Fekete Zsolt (1935-2016): Unitárius templom, Erdély, 1982. Tus, papír, jelzett, 30x21 cm
3073192
10208
463
22000
2577367
10209
463
2992828
10210
463
36000
2670103
10211
463
Farkas Gyula (1946-): Téli délelőtt. Olaj, farost, jelzett 40x60 cm. Keretben (kopott)
2864762
10212
463
Farkasházy Miklós (1895-1964): Téli nap. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22,5×29,5 cm
2936503
10213
463
Fodor József (1935-2007): Kert (Hódmezővásárhely?), 1961. Pasztell, papír, jelzett, 43x61 cm
2969347
10214
463
Fekete Zsolt (1935-2016): Női portré, 1970. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 42x30cm
3057143
10215
463
Fett Jolán (1927-2009): Hálózat (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 20,5×29,5 cm 3091411
10216
463
Willem Faas (-): 5 db nyomat 3 lapon. Ofszet vagy computer print, papír, részebn jelzett a nyomaton. 40,5×28,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF