Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3122418
10036
463
Ágoston Ernő (1889-1957): Zubó Zoli a perülőtéren. Könyvborító terv. Ceruza, papír, jelzett 20x15 cm
3120310
10037
463
26000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60×80 cm
3119072
10038
463
Aknay János (1949-): Város, 2008. Computer print, papír, jelzett, számozott: 3/18. 24x30,5 cm
3118745
10039
463
3800
Artner Margit (1954-): Iker. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/100). Üvegezett fakeretben. 11,5×8,5 cm 3118748
10040
463
3800
Artner Margit (1954-): Kos. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/100). Üvegezett fakeretben. 11,5×8,5 cm 3118753
10041
463
Artner Margit (1954-): Bak. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (7/100). Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 11,5×8,5 cm 3118756
10042
463
Artner Margit (1954-): Halak. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (8/100). Foltos. Üvegezett fakeretben. 11,5×8,5 cm 3097578
10043
463
Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 69/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
3095964
10044
463
Antal Irén (1903-1999): Színes kép. Vegyes technika, kollázs, papír jelezve balra lent. 51x36 cm 3032419
10045
463
15000
Almásy Aladár (1946-): Elvárta az ősztől, hogy végig tegezze, 1978. Rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. 35x30,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3032461
10046
463
46000
Arató István (1922-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x70 cm
3032511
10047
463
A. Bak Péter (1950-): Naplemente. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF