Keleti Jenő (1920-1998): Kilátás utcára este. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállítva a Szőnyi-teremben 1980-ban. Fakeretben. 60x80 cm