Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3061928
10144
463
Csapó Márton (1889-?): Napfényes táj, 1924. Pasztell, papír, jelzett. 43x29 cm. Üvegezett fakeretben.
3061102
10145
463
42000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
3114904
10146
463
3800
Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos.
3118839
10147
463
42000
3034511
10148
463
3040323
10149
463
Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
2825155
10150
463
32000
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm. 3034399
10151
463
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x7 cm
3077734
10152
463
14000
3091249
10153
463
Dezső József (1935-1995): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben, 39,5×69,5 cm
3100870
10154
463
Détári Dettár György (1892-1951): Aratás, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 24x34 cm
2539600
10155
463
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF