Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 752

Csapó Márton (1889-?): Napfényes táj, 1924. Pasztell, papír, jelzett. 43x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10144.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cacciola, Enzo (1945 - ): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout
10145.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos.
10146.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10147.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10148.

Rufpreis:
5 000 HUF

Doór Ferenc (1918-2015): Dombos út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x29,5 cm
10149.

Rufpreis:
5 000 HUF

10150.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Dukai Zsófia (?-): Anarchia, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x7 cm
10151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10152.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dezső József (1935-1995): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben, 39,5×69,5 cm
10153.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Détári Dettár György (1892-1951): Aratás, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 24x34 cm
10154.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10155.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF