Mezős Béla (1949- ): Különös hangulat. Akril, karton. Jelzett, igényes... https://www.darabanth.com/de/463-Fernauktion/463.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Mezos-Bela-1949-Kulonos-hangulat-Akril-karton-Jelzett-igenyes-uvegezett-keretben-18x28-cm~II3116237
3116237
10444
463
Beschreibung: Mezős Béla (1949- ): Különös hangulat. Akril, karton. Jelzett, igényes üvegezett keretben 18x28 cm hátoldalt a művész autográf feliratával
: nagy_andras