Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

19121.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19122.

Rufpreis:
1 800 HUF

Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19123.

Rufpreis:
1 800 HUF

19124.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19125.

Rufpreis:
1 200 HUF

A csehszlovákiai magyar nemzetiség néprajzi kutatása. A Dunaszerdahelyen 1980. május 26-28-án megrendezett szeminárium beszámolói. Összeáll.: Ján Botík, Méry Margit. Bratislava/Pozsony, 1981, Szlovák Tudományos Akadémia Néprajzi Intézete Csemadok Bizottsága. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
19126.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 6. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. okt. 1. és 2-iki számainak turisztika rovatából. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 12p. Kiadói papírkötés, borító széle kissé foltos.
19127.

Rufpreis:
1 200 HUF

19128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wien und Umgebung (mit Ausflügen in das Rax- und Semmering-gebiet und in die Wachau). Griebens Reiseführer Band 8. Berlin,1927, Grieben. 27. kiadás Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos, össz. 5 kihajtható térképpel (2 db sérült)!
19129.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Geuters Die grüne Steiermark. Anhang: Wintersport und Autotouren in der Steiermark. Berlin, 1925, Geuters Reiseführerverlag Büttner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány levés lap széle kissé foltos, össz. 8 kihajtható térképpel!
19130.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Guido Ruata: Le acque salutari d'Italia. Roma, 1942. 52 p. sok illusztrációval. Kiadói papírkötésben
19131.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petőfi Sándor: Útirajzok. Úti jegyzetek, úti levelek. Kis Magyar Múzeum 11. köt. Bp., 1962, Magyar Helikon. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés. Számozatlan példány.
19132.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF