Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

19157.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az utas könyve. Veszprém vármegye, Bakony hegyvidék, Balaton Északi partvidéke. Bp., 1940, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. 36p. Kiadói papírkötés hajtásnyommal, borítón kisebb firkával.
19158.

Rufpreis:
2 400 HUF

19159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wodianer-Nemessuri Zoltán: Nemesvita. A Nemes község életrajza. (DEDIKÁLT). Bp., 2001, Diurna Kiadó. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Szluha Márton (1935-2016) genealógus részére DEDIKÁLT példány.
19160.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19161.

Rufpreis:
2 400 HUF

19162.

Rufpreis:
2 400 HUF

Erdész Ádám: A mezőhegyesi ménesbirtok gazdálkodása a két világháború között. (DEDIKÁLT). Közlemények Békés megye és környéke történetéből I. (Gyula, 1987), Békés Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Erdész Ádám (1956- ) történész, levéltáros által DEDIKÁLT példány.
19163.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hazai utazók Erdélyben. Csokonai, Kisfaludy S., Teleki Domokos, Kazinczy, [...] Jókai, Orbán Balázs, Eötvös József és mások erdélyi utirajzai. Molter Károly előszavával. Összeáll.: Szeremlei László. Kolozsvár, [1942], Lepage Lajos (Fraternitas-ny.), 201+(5) p. Átkötött papírkötésben, kissé sérült, foltos gerinccel, kis lapszéli ázásnyomokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19164.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db könyv: Marius Magnien: Tibet régen és ma. Ford.: Benkő Gyula. Bp., 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 3000 példányban. + G. Mencer - Z. F. Slavik: Az Antarktisz. Ford.: Dróth Józsefné. Bp., 1961, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19165.

Rufpreis:
1 600 HUF

19166.

Rufpreis:
1 400 HUF

Balázsi Károly, Bolvári-Takács Gábor (szerk.): A Sárospataki Népfőiskola tizenöt éve (1986-2001). Sárospatak, 2002, Sárospataki Népfőiskola Egyesület. Kiadói papírkötésben.
19167.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai utazása. Budapest, 1910, Franklin. Hatodik kiadás. 160 p. Kissé kopott félvászon kötésben, borítón és belső kötéstáblán régi címkével, előzéklapon és hátsó szennylapon régi ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel.
19168.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF