1946 A Dunatáj. Történelmi, gazdasági és földrajzi adatok. A Dunatáj államainak életéből. I. köt. Szerk.: Radisics Elemér. Bp., 1946, Gergely R. Kiadói papírkötés, foltos.
Dávid László: A középkori Udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. A szerző rajzaival és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.Sérült védőborító, foltos lapokkal
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524. Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
Fekete Lajos - Nagy Lajos: Budapest története a török korban. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Készült Lipszky János 1806-ban megjelent műve alapján. Szerk.: Herner János. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kartonált papírkötés.