Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

19241.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dániel Ferenc - Orosz István: Ah, Amerika! Dokumentumok a kivándorlásról 1896-1914. Bp., 1988, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19242.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giorgio Dal Piaz: Memorie dell'Istituto Geologico della R. Universitá di Padova. Volume I. Padova, 1912, Prem. Societa Cooperativa Tipografica. Fekete-fehér képekkel, térkép-mellékletekkel. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, erősebben sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült, kijáró lappal.
19243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dessewffy Arisztid: Velencze I. köt. Bp., 1896, Kosmos, XIV+2+172 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált Korabeli illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, sérült kötéssel, egy-két lapszéli kisebb szakadással.
19244.

Rufpreis:
1 600 HUF

19245.

Rufpreis:
1 600 HUF

19246.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ladislav Rozman: Kosice. [Kassa] fotóalbum. H.n., 1979. Vydavatelstvo Osveta. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Szlovák nyelvű képleírásokkal, külön füzetben 5 nyelvű összefoglaló. Kiadói egészvászon-kötés.
19247.

Rufpreis:
1 600 HUF

Buzai Csaba-Törköly József: Kardoskút története. Kardoskút, 2001. Kiadja Kardoskút Község Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19248.

Rufpreis:
1 600 HUF

19249.

Rufpreis:
1 600 HUF

19250.

Rufpreis:
1 400 HUF

19251.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mátéka Béla: Filléres Budapest Kalauz. Budapest történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. A szerző, Matéka Béla által DEDIKÁLT példány. Bp., 1933., Vajna György, 1 t.+66+6 (hirdetések) p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19252.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF