Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

19205.

Rufpreis:
800 HUF

Szántó Imre: Eger város úrbéri és felszabadulási pere I. rész. Az Egri Tanárképző Főiskola Füzetei 326. Eger, 1964, (Miskolc,Borsod m. Nyomdaipari-ny.), 337-385 p. Különlenyomat a Főiskola Tudomány Közleményeinek II. kötetéből. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
19206.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19207.

Rufpreis:
1 600 HUF

19208.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Száva István: A Közel-Kelet. Bp., 1943, Szociáldemokrata Párt, kissé foltos, 31 p.
19209.

Rufpreis:
1 200 HUF

19210.

Rufpreis:
1 800 HUF

19211.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db Franciaországgal kapcsolatos könyv - Louvre, Notre Dame de Paris. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
19212.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Jakucs László: Aggtelek és környéke. (Az Észak-Borsodi Karsztvidék) Útikalauza. Bp., 1961. Sport. Második átdolgozott és bővített kiadás. Számos ábrával, fotóval, kihajtható térképpel és térképmellékletekkel. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
19213.

Rufpreis:
800 HUF

Miskolci Kalendárium 2006. Szerk. Bekes Dezső. Miskolc, 2006. Miskolci Kommunikációs Kht. Kiadói papírkötés, jó, kitöltetlen állapotban.
19214.

Rufpreis:
1 000 HUF

19215.

Rufpreis:
1 200 HUF

19216.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF