Szántó Imre: Eger város úrbéri és felszabadulási pere I. rész. Az Egri Tanárképző Főiskola Füzetei 326. Eger, 1964, (Miskolc,Borsod m. Nyomdaipari-ny.), 337-385 p. Különlenyomat a Főiskola Tudomány Közleményeinek II. kötetéből. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.