Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

5 db Sopronnal kapcsolatos kiadvány: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban.; Sz. Póczy Klára: Scarbantia. A római kori Sopron.; A szép Sopron. Soproni képeskönyv. Összeáll: Dr. Heimler Károly.; Soproni Szemle 2 db száma (X. évf. 3. sz. és XXI. évf. 3. sz.) Vegyes állapotban.
19133.

Rufpreis:
1 400 HUF

Barbara Olszanska - Tadeusz Olszanski: Budapest. München, 2004, Dorling Kindersley. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19134.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Rell Lajos: A Békéscsabai Múzeum. Története, épületének és gyűjteményének leírása. 1914, Békéscsaba, Békéscsabai Múzeum-Egyesület, kiadó sérült papírkötés, széteső állapotban.
19135.

Rufpreis:
1 000 HUF

19136.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Bodnár Gyula (szerk.): Esztergom. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, térképmelléklettel, borító szakadozott
19137.

Rufpreis:
1 800 HUF

Soproni vezető utcanévjegyzékkel és a Soproni hegység térképe. Szerk.: Seidl János Ferenc. (Sopron), 1943, magánkiadás (Goldschmied S.-ny.), 64 p. Harmadik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval. Térkép nélkül!
19138.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Halász Gyula fordítása. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, előzéklap
19139.

Rufpreis:
1 400 HUF

Officina Képeskönyvek sorozat 2 kötete: Kádár László: Székely fürdők, székely tájak. + Keresztury Dezső: Balaton. Bp., 1940-1941, Officina. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Pótolt gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítókkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, régi intézményi bélyegzővel.
19140.

Rufpreis:
1 600 HUF

Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz. Szigetköz. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, térképmelléklettel, kissé kopott borítóval és gerinccel, volt könyvtári példány.
19141.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rezsny Aurél - Medriczky Andor: Az utca rendje. Bp., 1939, (Nádor-ny.), VI+496 p. Kiadói aranyozott és ezüstözött, dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült borítóval, helyenként foltos.
19142.

Rufpreis:
1 600 HUF

id. Berecz Sándor Szerk.: Huzsvár László Pusztatemplom - Egy darab Szentföld (az aracsi bencés apátság története) Temerin, 1970. 191p. Kiadói papírkötésben
19143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Györffy István: Nagykúnsági krónika. Bp., 1941. Turul kiadás. 180p. Kiadói vászonkötésben, néhány lapon foltokkal.
19144.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF