Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

Szilágyi János: Aquincum. Officina képeskönyvek 20. Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19145.

Rufpreis:
1 800 HUF

19146.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Juhász Vilmos: Svájc. A világ népei 2. sz. Bp., 1933, Pantheon (Globus-ny.), 71+(1) p.+ 1 (kihajtható, színes) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19147.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. Wien-Leipzig, é.n., A. Hartleben's Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Térkép-melléklettel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + 1925 Offizielle österreichische Passbeilage. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos, 84 p.
19148.

Rufpreis:
1 000 HUF

19149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. I. rész. Kassa-Abos vidéke. 6. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. évi szept. 17. és 18-iki számainak turisztikai rovataiból. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 19p. Kiadói papírkötés, egy lapon apró szakadással.
19150.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. I. rész. Kassa-Abos vidéke. 1. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. évi szept. 17. és 18-iki számainak turisztikai rovataiból. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 19p. Kiadói papírkötés, borítón ceruzás feljegyzéssel.
19151.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 4. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1922. évi ápr. 25. és május 3-iki számainak Turisztika rovataiból. Kassa, 1922, Kassai Újság Ny. 15p. Kiadói papírkötés, borítón néhány egészen apró folttal.
19152.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 5. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1922. május 2. és 7-iki számainak "Turisztika" rovatából. Kassa, 1922, Kassai Újság Ny. 13p. Kiadói papírkötés, borítón hátoldalán néhány apró folttal.
19153.

Rufpreis:
1 200 HUF

19154.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kohl, Johann Georg: Hundert Tage Auf Reisen in Den Österreichischen Staaten I.  Dresden, 1842. Arnold 349p. Kiadói papírkötésben. Szamárfülekkel / Dog eared
19155.

Rufpreis:
2 800 HUF

19156.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF