Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. I. rész. Kassa-Abos vidéke. 6. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1921. évi szept. 17. és 18-iki számainak turisztikai rovataiból. Kassa, 1921, Kassai Újság Ny. 19p. Kiadói papírkötés, egy lapon apró szakadással.
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 4. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1922. évi ápr. 25. és május 3-iki számainak Turisztika rovataiból. Kassa, 1922, Kassai Újság Ny. 15p. Kiadói papírkötés, borítón néhány egészen apró folttal.
Móricz József (szerk.): Kassa környékének természeti szépségei. II. rész. Abos-Margitfalva vidéke. 5. füzet. Különlenyomat a Kassai Újság 1922. május 2. és 7-iki számainak "Turisztika" rovatából. Kassa, 1922, Kassai Újság Ny. 13p. Kiadói papírkötés, borítón hátoldalán néhány apró folttal.
Kohl, Johann Georg: Hundert Tage Auf Reisen in Den Österreichischen Staaten I. Dresden, 1842. Arnold 349p. Kiadói papírkötésben. Szamárfülekkel / Dog eared
Déri János, Dr. Gungl Ferenc, Jancsi Gyula: A Pécsi Kesztyűgyár története 1861-1976. Pécs, 1977, Pécsi Kesztyűgyár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró szakadásokkal, kötéstáblák belsejének valamint előzéklap és hátsó szennylap tetején kisebb ázásnyommal.