Heltai, Franz: Das neue Zentralgaswerk. Der Haupt- und Residenzstadt Budapest. Hrsg. von Dr. - -.Bp., 1910, Druckerei Haupt- und Residenzstadt, 6+89 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen javítással.
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat" megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1. köt. Oklevelek 1162-től 1406-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1921., Székely és Társa, XL+315+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis hiánnyal, valamint az elülső borítón kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 7. köt. Oklevelek, levelek és iratok 1521-től 1531-ig. Közli: Dr. - -. Sopron, 1929., Székely és Társa, XXXVIII+465 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal, a lapszéleken kis folttal, de ezeket leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 4. köt. Különféle számadások és adójegyzékek 1454-től 1495-ig. Közli: Dr. vitéz - -. Sopron, 1936., Székely és Társa, XXII+493+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón sarkán kis gyűrődésnyommal, kis szakadással, de ezt leszámítva jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
Dr. Jókai Oszkár: Arcok, emberek, tűz- és káresetek. A 100 éves kispesti tűzoltóság történetéből. ALÁÍRT! Készült 1000 példányban. Bp., 1988. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Stephen Spinder: Budapest Through My Lens. A Solitary Perspective. A szerző által aláírt példány! Bp., 2002, Stephen Spinder Fineart Photography. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.