Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

2 db kiránduló füzet: Székesfehérvár. Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 5. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. + Szentendre, Visegrád, Vác. Budapest székesfőváros iskolai tanulmányi kirándulásai 9. Szerk.: Dr. Dombi József. Bp., 1938-1942, (Székesfővárosi Házinyomda). Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérülésekkel, foltokkal.
19109.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Siklóssy László: A régi Budapest erkölcse. I. és III. kötet. Bp. 1922, Táltos. Félbőr kötés.
19110.

Rufpreis:
1 000 HUF

19111.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mezősi Károly: Petőfi és családja Dömsödön. Petőfi emlékhelyek Pest Megyében. Pest Megyei Múzeumi Füzetek I. Bp., 1964, Muzeumok Rotaüzeme, 72 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
19112.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zácsfalvi Gyula: London. Bp., 2004, Zwar Kft. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19113.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Sebők Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19114.

Rufpreis:
2 000 HUF

19115.

Rufpreis:
1 800 HUF

Belitzky János: Nógrád megye története 896-1849. DEDIKÁLT! 1972, Nógrád Megyei Tanács. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő: A jég-világ. A sark-kutatások története. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság, (Pallas-ny.), 271 p+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
19117.

Rufpreis:
2 000 HUF

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19118.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Fürdőalmanach. Szerk.: Kiss Veronika, Nagy Zoltán. Horváth Gábor és Monok István bevezetőjével. Bp., 2004, Magyar Fürdőszövetség - Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. A borító illusztrációja Konecsni György munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
19119.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1925 Magyar megyék és városok, a Budapesti Hírlap 50 éves jubileumi számának melléklete, 87pKiadói papírborítóval
19120.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF