https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 252
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2796716
19181
463
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.
Das Lot is nicht erreichbar
2915499
19182
463
0
2800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2938617
19183
463
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2741861
19184
463
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2643777
19185
463
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben 2643779
19186
463
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben 2316954
19187
463
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban. 2645299
19188
463
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szentiváni Mihály: Gyaloglat Erdélyben. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Húbert Ildikó. Pro Memoria. Bp., 1986, Európa. Kiadói papír-kötés. 2803637
19189
463
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
3053408
19190
463
0
4000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Stadtischer Schlacht-u. Viehhof Müchen 1878-1928. - A Müncheni városi vágóhíd története 76p. sok képpel, kihajtható térképpel, kiadói papírborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
3093607
19191
463
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 3097512
19192
463
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse