https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 252

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.
1
19181.

1947 Itthon nyaralunk. Kiadja az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. 40p. + kihajtható térkép melléklet. Hajtva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
19182.

Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19183.

Móric Benyovszky: Madagascar. hn., 2001, EPL. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
1
19184.

Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
1
19185.

Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben
1
19186.

Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.
1
19187.

Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szentiváni Mihály: Gyaloglat Erdélyben. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Húbert Ildikó. Pro Memoria. Bp., 1986, Európa. Kiadói papír-kötés.
1
19188.

Szentiváni Mihály: Gyaloglat Erdélyben. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Húbert Ildikó. Pro Memoria. Bp., 1986, Európa. Kiadói papír-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1
19189.

2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stadtischer Schlacht-u. Viehhof Müchen 1878-1928. - A Müncheni városi vágóhíd története 76p. sok képpel, kihajtható térképpel, kiadói papírborítóval
1
19190.

Stadtischer Schlacht-u. Viehhof Müchen 1878-1928. - A Müncheni városi vágóhíd története 76p. sok képpel, kihajtható térképpel, kiadói papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
19191.

Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19192.

A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse