19146.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Genthon István: Budapest múltja és művészete. Kincsestár. Bp.,1932., Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.