19244.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dessewffy Arisztid: Velencze I. köt. Bp., 1896, Kosmos, XIV+2+172 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált Korabeli illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, sérült kötéssel, egy-két lapszéli kisebb szakadással.