19122.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Lukás Bosela: Brezno. 1979, Vydavatel'stvo Osveta. Szlovák nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos kiadói papír védőborítóban.